Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,9 Výborné 2 recenzí

Rozkvetlé Holandsko

KOLÍN NAD RÝNEM • DELFT • DEN HAAG • MADURODAM • SCHEVENINGEN • KEUKENHOF • NAARDEN • ALIDA HOEVE • VOLENDAM • ZAANDAM • AMSTERODAM

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2900
2x večeře Na osobu / Na zájezd 1300
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
04.05.2019- 08.05.2019 8 590,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odjezd z Brna (předpokládaný čas odjezdu v 5:15), Prahy (předpokládaný čas odjezdu v 8:15), Plzně (předpokládaný čas odjezdu v 9:35) v ranních hodinách (další nástupní místa: : Žďár nad Sázavou 300 Kč, Jihlava 300 Kč, Velké Meziříčí 300 Kč, Velká Bíteš 200 Kč, Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 400 Kč, Kroměříž 400 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč), přejezd Německem. Večer přijedeme do bývalého hanzovního města Kolína nad Rýnem. Krátce si prohlédneme historické centrum s Dómem, pokládaným za nejslavnější gotickou stavbu Německa a dojedeme na ubytování.

2. den

Po snídani budeme pokračovat do holandského Delftu – města proslulého výrobou holandské modrobílé keramiky. Poté se vypravíme do sídelního města královny a parlamentu Den Haag a seznámíme se také s Binnenhofem, srdcem Holandska. V Madurodamu, nejmenší vesničce Holandska, navštívíme park miniatur, který představuje miniatury nejznámějších historických i moderních staveb země. Budeme moci obdivovat také pohyblivé modely přístavu, letiště a železnice. Nedaleký Scheveningen je vyhlášeným lázeňským a rekreačním centrem evropské i světové společenské smetánky. I my se necháme zlákat mondénní pobřežní promenádou s molem Pier, obchůdky, kavárnami a bary. Naše oko rovněž potěší krásné umělecké sochy z písku lemující zdejší pláž. Večer dojedeme na ubytování.

3. den:

Po snídani budou naše kroky směřovat do probouzejících se zahrad v květinovém parku Keukenhof, kde na rozloze 32 hektarů rozkvétají od března do května miliony tulipánů a jiných jarních květů, které okouzlí naše smysly. Dokonale sesazené tematické zahrady se věnují barvám, vůním, renesančnímu i abstraktnímu stylu, vodě atd. Najdeme zde nejen království tulipánů, krokusů, hyacintů, narcisů, macešek a modřenců, ale také kryté haly s orchidejemi, amarylisy, anturiemi, fuchsiemi a dalšími květinovými krasavci. Odpoledne pojedeme do historického Naardenu, který je u nás spojován
především se jménem J. A. Komenského. Dále pak zamíříme na farmu Alida Hoeve, která jako jedna z mála i dnes udržuje tradiční výrobní postupy na výrobu pravého Edamského selského sýra a také Goudy. Seznámíme se zde se sýrařským řemeslem a po ochutnávce budeme mít možnost si originální sýry také zakoupit. Za tradicí se vydáme také do Volendamu – bývalé rybářské vesničky se starobylou atmosférou v úzkých uličkách. Na břehu Ijsselmeer si nenecháme ujít výborné místní speciality z čerstvých ryb. V podvečer se vrátíme na ubytování.

4. den:

Po snídani se vydáme do skanzenu holandské vesnice v Zaandamu. Zde si prohlédneme obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny ve stylu 17.–18. století, uvidíme tradiční výrobu dřeváků a ochutnáme i některé druhy znamenitých holandských sýrů. Zbývající část dne věnujeme návštěvě hlavního města Amsterodamu. Budeme mít možnost projet se lodí po grachtech nebo navštívit některé z muzeí (např. Van Gogh muzeum, Rijksmuzeum se slavnou Noční hlídkou od Rembrandta nebo Muzeum Madame Tussaud, Diamantové muzeum). Dostatek osobního volna nám umožní prozkoumat malebná zákoutí a atrakce Amsterodamu. Ve večerních hodinách odjedeme z Holandska přes Německo do ČR.

5. den:

V dopoledních hodinách příjezd do Plzně (předpokládaný čas příjezdu v 7:40), do Prahy (předpokládaný čas příjezdu v 9:00) a do Brna (předpokládaný čas příjezdu ve 12 hodin).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 3× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2 900 Kč
• 2× večeře v Holandsku 1 300 Kč
• pobytová taxa v hotelu cca 5 €/os./pobyt

Předpokládaná částka na vstupy cca 40–70 € (dle výběru památek).

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 27.5.2014
Vážení, dovolte mi, abych Vám celému kolektivu CK EMMA poděkovala za nádherný zájezd "Rozkvetlé Holandsko". Zájezdu jsem se zúčastnila se svojí vnučkou, která se učí druhým rokem obor zahradník. Naším cílem byl hlavně Keukenhof. Vidět tolik květin pohromadě je prostě nádhera. I návštěva ostatních míst, které náš zájezd absolvoval se nám velice líbila. Nesmím zapomenout také na naši průvodkyni paní Alenu Pavézkovou a poděkovat ji za veškeré informace a zajímavosti, které jsme se všichni dozvěděli. Ještě jednou děkuji a těším se na další zájezd s Vaší CK. S pozdravem Střelcová

Mail doručen: 4.5.2006
Vážení, v pondělí 1.5. jsme se vrátili z Vámi organizovaného zájezdu do Holandska (HO0427) a rádi bychom Vám poděkovali za výborný průběh a poblahopřáli k vynikající průvodkyni. Dozvěděli jsme se od této nenápadné dámy nenásilnou formou neskutečné množství zajímavých věcí, což by u poznávacího zájezdu mělo hrát hlavní roli, ale zároveň jsme prožili velmi pohodový výlet, na který budeme rádi vzpomínat. Také autobus (fa Vento) byl pohodlný a jeho šoféři vstřícní a příjemní. Květinový park Keukenhof je jedinečná záležitost i na celý den, 3-4 hodiny by měly být minimum. Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za nádherný zájezd a poblahopřáli k volbě průvodce a autobusové firmy. Přejeme úspěšné podnikání a šťastné návraty se spokojenými klienty. Beranovi

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9,5 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Ivo Olšar - Rozkvetlé Holandsko (04.05.2017 - 08.05.2017)
Hodnoceno: 06.09.2017

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Paní průvodkyně vynikající, program super, řidiči na 1 , snad hotel v Holandsku mohl být lépe situován. V podstatě nebylo možné večer nikam jít na procházku.
Jinak ale velká spokojenost, a určitě zase s Vaší agenturou někam pojedeme.

Anna Cendelínová - Rozkvetlé Holandsko (04.05.2017 - 08.05.2017)
Hodnoceno: 30.08.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Vyjadřuji velkou spokojenost po všech stránkách. Velký dík patří paní průvodkyni, která nás zájezdem provázela, za její znalosti o zemi, kterou nás provázela, laskavost a pohodovou atmosféru, kterou dokázala po dobu celého zájezdu všem účastníkům vytvořit. Zájezd byl krásný, doporučuji všem zájemcům.

Další hodnocení Další hodnocení

Video

Amsterdam

Amsterodam, prodloužený letecký víkend s průvodcem

Praha letecky
snídaně
od 13 490,-