Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Rotterdam - město vody a jiřinkové korzo

SKANZEN KINDERDIJK (UNESCO) • ROTTERDAM • ZUNDERT • DEN HAAG

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2100
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
30.08.2019 - 03.09.2019 7 390,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Ve večerních hodinách odjedeme z Prahy (předpokládaný odjezd v 18 hodin) a Plzně (předpokládaný odjezd v 19:30 hodin), svoz z Brna. Přejezd přes Německo do Holandska

2. den

Jako z obrazu holandských mistrů působí skanzen Kinderdijk (UNESCO) s devatenácti větrnými mlýny postavenými kolem roku 1740 na břehu kanálu, po kterém se také loďkou můžeme projet, nebo nakoupit vyhlášené sýry. Poté nás již čeká Rotterdam, největší přístav Evropy a největší kontejnerový přístav na světě. Ubytujeme se v centru města a vydáme se na prohlídku tohoto města vody. Zastavíme se u avantgardní budovy ultramoderních obytných kostek Kijk- Kubus ve starém přístavu, prohlédneme si stavbu Hot Potlood i Nizozemský architektonický ústav. Neopomeneme ani Witte Huis, kdysi nejvyšší budovu kanceláří v Evropě. Ve svém volnu můžete navštívit některé z mnoha muzeí – námořní muzeum, Kunsthal, Museum Boijmans Van Beuningen a jiné. Večer naše toulání zakončíme v budově supermoderní tržnice Markt Hall, kde si budeme moci pochutnat na specialitách místní i mezinárodní kuchyně. Nocleh

3. den:

Po snídani se vydáme do Zundertu, místa narození jedné z největších osobností světového výtvarného umění Vincenta van Gogha, kde se zastavíme i v jeho muzeu. Prohlédneme si římskokatolický kostel i neoklasicistní radnici. Vrcholem dne bude největší květinové korzo na světě neboli jiřinková slavnost. Jedná se o úchvatnou přehlídku květinových výtvorů na alegorických vozech, na každý z nich se spotřebuje průměrně 400 tisíc květů. V podvečer se vrátíme do Rotterdamu, abychom plnými doušky nasávali atmosféru večerního města.

4. den:

Po snídani se budeme toulat slavným přístavem, neopomeneme ani jeden z klenotů moderního Rotterdamu, bílý
zavěšený most „zasvěcený“ velkému renesančnímu filosofovi a humanistovi Erasmovi Rotterdamskému. Budeme mít možnost absolvovat plavbu rotterdamským přístavem, který je jedním z největších na světě. Naskytne se nám zcela unikátní pohled do loděnic a doků a na hypermoderní překládání tisíce kontejnerů. Nebo se můžeme projít k jedné z nejviditelnějších atrakcí města – věži Euromast ve tvaru lodního stěžně s úchvatným výhledem (nutná rezervace předem). Fakultativně se můžeme s průvodcem vlakem vydat do Den Haagu (cca 6 €), sídelního města královny a parlamentu. Prohlédneme si budovu parlamentu u jezera Hofvijver, radnici i protestantský kostel sv. Jakuba, v jedné z nejkrásnějších galerií Nizozemska Mauritzhuis uvidíme díla Rembrandta i Vermeera a dalších
mistrů. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den:

Návrat do ČR v ranních hodinách. Předpokládaný příjezd do Prahy 04:00 a do Plzně 05:15.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 2× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 2× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2 100 Kč

Předpokládaná částka na vstupy cca 60 €.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video