Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Amsterodam, prodloužený letecký víkend s průvodcem

AMSTERDAM

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2990
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
1. a 2. osoba na pokoji 3. osoba na přistýlce
termín snídaně snídaně
06.06.2019- 09.06.2019 13 490,- 12 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy (za příplatek transfer z Brna) do Amsterodamu (předpokládaný odlet ve 12:50), transfer do hotelu, ubytování. Společná procházka večerním Amsterodamem. Podíváme se na čilý noční ruch na grachtech v centru nočního života na náměstí Leidseplein.

2. den

Po brzké snídani odjedeme místní dopravou do Aalsmeeru, nejvýznamnějšího nizozemského střediska pěstování květin, abychom z galerie pro návštěvníky zachytili ty nejrušnější okamžiky na největší květinové burze na světě. Vrátíme se do Amsterodamu a naši prohlídku zahájíme projížďkou po grachtech, které městu dodávají neopakovatelnou atmosféru, stejně jako starobylé uzoučké domy na jejich březích. Kanály ze 17. století, které kolem dokola obepínají centrum města, byly dokonce v roce 2010 zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO. Po tomto výletě a krátké přestávce se vydáme autobusem na venkov do jedinečného skanzenu větrných mlýnů Zaanse Schans. Budeme zde mít pocit, že sníme – sbírka osmi větrných mlýnů a starých dřevěných chaloupek na první pohled nevypadá jako skutečná. Snadno nás přenese zpět do 17. a 18. století. V unikátních dřevěných větrných
mlýnech se dozvíme více o technologii zpracovaní olejnin na olej a pokrutiny, výrobě hořčice a přírodních barviv a pozoruhodností je jeden z větrných mlýnů sloužící k řezání dřeva. Navštívíme i sýrovou farmu a výrobnu dřeváků, obuvi, která je u Holanďanů stále velmi populární. Po návratu do Amsterodamu se vydáme do centra města za památkami a absolvujeme i malou procházku čtvrtí červených luceren, která se nachází v bezprostřední blízkosti.

3. den:

Amsterodam je městem muzeí a proto procházku dnešního dne začneme v Muzejní čtvrti. Vydáme se do centra na náměstí Dam s Královským palácem a Novým kostelem, kde kontrastem ke shonu hlavních tříd jsou tichá, romantická zákoutí, kanály lemované měšťanskými domy nebo oku lahodící barevná krása květinových trhů. Kde půvabné fasády domů, prodavači tulipánů, pouliční hudebníci a šplouchání vody vytvářejí osobitou atmosféru, která osloví srdce každého turisty. Sobota je dnem trhů – bleších i květinových a my proto navštívíme Waterlooplein i plovoucí květinový trh u Mincovní věže. Budeme se proplétat mezi stovkami cyklistů a žasnout nejen nad památkami, ale i nad pulzujícím životem tohoto velkoměsta. Odpoledne volno k návštěvě věhlasných muzeí – Van Gogh muzeum s nejucelenější sbírkou Van Goghových děl, Rijks muzeum se slavnou Noční hlídkou od Rembrandta, Muzeum Anny Frankové, židovské dívky, která se zde ukrývala před nacisty, Stedelijk muzeum se sbírkami současného umění, ale i Diamantové muzeum či Muzeum hašiše. Unikátem je Námořní muzeum, ke kterému patří i opodál kotvící kopie trojstěžníku Holandské Východoindické společnosti z počátku 18. století, jehož paluby si můžeme prohlédnout.

4. den:

Transfer na letiště, odlet do Prahy (předpokládaný přílet v 9:45). Za příplatek transfer do Brna.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Praha–Amsterodam–Praha
• letištní taxy a palivové příplatky
• transfery z/na letiště v Amsterodamu
• 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 3× snídani
• projížďku po grachtech
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2 990 Kč
• odbavené zavazadlo do 20 kg 1 400 Kč
• transfer Brno–Praha–Brno 800 Kč
• pojištění léčebných výloh a storna 290 Kč
Cena nezahrnuje dopravu v Amsterodamu. Předpokládaná částka na vstupy cca 70 €.

Slevy:
• 3. osoba na přistýlce 500 Kč

Doprava

Doprava do Holandska je zajištěna leteckou společností Easy Jet

Předpokládaný letový řád (místní časy):

Praha - Amsterodam 12:50 - 14:25, Amsterodam - Praha 8:15 – 9:45 nebo Amsterodam - Praha 18:45 - 20:15


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 26.5.2014
Dobrý den, děkujeme za krásný zájezd do Amsterodamu. Vše bylo perfektně připraveno, hotel byl moc pěkný a průvodkyně Jana úžasná. Přeji krásný den Mrkvičková

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video

Řím - Koloseum

Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem

Bratislava letecky
snídaně
Last minute
od 14 990,-
Londýn - Buckinghamský palác

Londýn nejen na víkend - letecký zájezd s průvodcem

Brno letecky
snídaně
od 15 990,-